16. června 2024

Mnichovice - villy
KDE NÁS NAJDETE

Termíny schůzek a prohlídek nemovitostí s makléřem prosím sjednejte předem.

Tel: 605 863 018
nemovitosti@mnichovicka-rk.cz
POČASÍ
Počasí Mnichovice

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ


ID-D 105: Rodinný dům Velké Popovice - Brtnice
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
 
Popis
Rodinný dům na pozemku o celkové výměře 1.142 m2, dispozičně řešený jako 3+kk v přízemí a 2+kk v patře. Horní byt lze jednoduchou stavební úpravou změnit také na 3+kk. Dům je podsklepený, kolaudovaný koncem 80. letech 20. století. Zastavěná plocha (stavební pozemek) je 111 m2 a zahrada má výměru 1.031 m2.  Nemovitost se nachází v obci Velké Popovice, v části Brtnice, ležící jihovýchodně od Prahy. Obec je známá zejména pivovarem Velkopopovický Kozel. Po dálnici D1 je dojezd do centra Prahy 30 minut.
Užitná plocha domu je cca 180 m2. Stavba je zhotovena z pálených cihel a tvárnic, střecha je kryta taškami Bramac. Vytápění je řešeno kotlem na plyn i kotlem na pevná paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler 80l. Přízemní bytová část byla celá rekonstruována v r. 2019 (voda + odpady, elektřina, podlahy, kuchyňský kout i koupelna). Ve sklepích se nachází technické zázemí + úložné prostory, dále vsakovací jímka s trativodem a čerpadlem. 
Do horního bytu lze zbudovat přímý vchod po schodech ze zahrady, čímž by vznikly v domě dva samostatné byty. Nyní je sice dvougenerační, ale se společným vstupem. 

Veškerá občanská vybavenost se nachází přímo ve Velkých Popovicích, vzdálených 5 minut jízdy. Zastávka autobusu se nachází od domu cca 100 m.

Informace o objektu
Cena: 9.990.000 Kč
včetně provize a právních služeb

Doporučujeme: www.odhady24.cz

© 2024 Mnichovická realitní kancelář s.r.o.