16. července 2024

Mnichovice - villy
KDE NÁS NAJDETE

Termíny schůzek a prohlídek nemovitostí s makléřem prosím sjednejte předem.

Tel: 605 863 018
nemovitosti@mnichovicka-rk.cz
POČASÍ
Počasí Mnichovice

O NÁS

Naše společnost zajišťuje prodej, koupi i pronájem všech typů nemovitostí v ČR, se specializací na okres Praha-východ, s důrazem na tzv. Ladův kraj (viz:odkaz).

Kancelář i sídlo společnosti se nachází na Masarykově náměstí v obci Mnichovice přímo proti městskému úřadu(viz:www.mnichovice.info).

Poskytujeme komplexní realitní služby. Zajišťujeme výpisy z listu vlastnictví, mapové podklady, tržní i administrativní ocenění, kupní a nájemní smlouvy, vklady do katastru nemovitostí apod. Při zajišťování finančních prostředků na koupi nemovitostí spolupracujeme s komerčními bankami a pomáháme kupujícím klientům získat hypoteční úvěry. Důraz klademe na právní ochranu prodávajících i kupujících. Spolupracujeme externě s daňovými poradci, pojišťovacími makléři, právníky, geodety i odhadci při zajišťování potřeb našich zákazníků. Také vzájemně spolupracujeme s vybranými realitními kancelářemi všech regionů ČR. Samozřejmostí je prezentace nemovitostí na Internetu.

Naším mottem je: 
Kvalitní servis pro naše klienty!


Upozorňujeme naše zákazníky, že dle novely Zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, ze dne 28.12.2015, máte právo na mimosoudní řešení případných sporů s naší společností. Příslušným orgánem k takovému řešení je Česká obchodní inspekce. Další informace lze nalézt na www.coi.cz.
Mnichovická realitní kancelář s.r.o. se těší na spolupráci s Vámi !

Luboš Janoud, jednatel společnosti
Doporučujeme: www.odhady24.cz

© 2024 Mnichovická realitní kancelář s.r.o.